- Domov
- Rozkladacia sedacia súprava PORIMA L pravá - POSLEDNÝ KUS
Rozkladacia sedacia súprava PORIMA L pravá - POSLEDNÝ KUS
Rozkladacia sedacia súprava PORIMA L pravá - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
Dokonalé spojenie kvality a designu. So štýlovou sedacou súpravou PORIMA si budete užívať komfort plnými dúškami.
Štýlovú a luxusnú ju robí celočalúnené prevedenie látkou Monolith, takže ju môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť. Sedačka prichádza s tromi veľkými a dvoma malými vankúšmi, ktoré sa postarajú o komfortné sedenie. Navyše sa môže pochváliť funkciou rozkladu, takže ľahko zo sedačky vyčarujete lôžko na spanie s plochou 138x205 cm.
PORIMA v sebe ukrýva úložný priestor, ktorý sa postará o poriadok v domácnosti. Potrebnú stabilitu jej zabezpečujú strieborné nožičky, na ktorých je postavená.
Farba:
sivá
Materiál:
látka Monolith / bonelová pružina / PUR pena / plast
Rozmery:
šírka: 245 cm
hĺbka: 147 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 136 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 47 cm
rozmer plochy na spanie: 138 x 205 cm
šírka otomanu: 70 cm
šírka opierky na ruky: 20 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmery veľkých vankúšov: 67x50 cm
rozmery malých vankúšov: 30x30 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
117 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 245 cm |
| HĹBKA | 147 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 117 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 136 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









