- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Rozkladacie kreslo KUBOS
Rozkladacie kreslo KUBOS
Telefonická objednávka
ROZKLADACIE KRESLO KUBOS
Máte malý byt alebo izbu? Hľadáte rozkladacie kreslo na každodenné spanie namiesto postele? Potom môžete svoje pátranie ukončiť! Rozkladacie kreslo KUBOS NEW UNI s praktickým úložným priestorom zaručuje pohodlie v každom ohľade. Môžete ho ponechať zložené ako kreslo alebo ho rozložiť na plnohodnotné lôžko na prenocovanie nečakanej návštevy, poobedné váľanie alebo driemanie. Výhodou kresla je univerzálne prevedenie, ktoré si viete prispôsobiť podľa vašej potreby na ktorú stranu potrebujete.

FAREBNÉ PREVEDENIE
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou Malmo v niekoľkých farebných kombináciách. Jadro sedacej časti tvorí pur pena T28. Súčasťou je aj jeden vankúš, ktorý po rozložení kresla pohodlne podoprie vašu hlavu. Nechajte sa inšpirovať a unášať na vlnách snov na pohodlnom kresle KUBOŠ NEW UNI.
- sivohnedátaupe / hnedá
- zelená / béžová
- sivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Malmo / PUR pena
Rozmery:
šírka: 104 cm
výška: 78 cm
hĺbka: 70 cm
šírka sedu: 92 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 34,5 cm
rozmer plochy na spanie: 75x185 cm
rozmer chrbtovej opierky: 75x36 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
45 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 104 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena |
| ŠÍRKA SEDU | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34,5 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 36 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













