- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Rozkladacie kreslo MALEN
Rozkladacie kreslo MALEN
Telefonická objednávka
ROZKLADACIE KRESLO MALEN
Skladací matrac/kreslo MALEN 2v1 je predstaviteľom pohodlia, praktickosti a všestrannosti. Poslúži vám ako plnohodnotné kreslo alebo skladací matrac pre občasné spanie. Matrac sa jednoducho rozkladá a skladá, takže ho môžete rýchlo premeniť na pohodlné lôžko o rozmere 90x200 cm. MALEN 2v1 je ideálnym riešením do každého bytu, kde oceníte maximálnu funkčnosť a pohodlie v jednom.

FAREBNÉ PREVEDENIE
Jeho jadro tvorí kvalitná polyuretánová pena, ktorá je odolná voči deformáciám. Čalúnenie v elegantnej ružovej farbe z látky Lincoln dodá vášmu interiéru moderný nádych. Poťah obsahuje zips a je snímateľný, takže v prípade potreby ho môžete prať pri teplote 30 °C. Profilovaná opierka s jemným sklonom zabezpečuje pohodlné sedenie, opretie chrbta či spanie.
- ružová
- zelená
- petrolejová
- svetlohnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Lincoln / PUR pena
Rozmery:
šírka: 90 cm
výška: 82 cm
hĺbka: 55 cm
výška matraca v zloženom stave: 30 cm
výška matraca v rozloženom stave: 15 cm
rozmer plochy na spanie: 90x200 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
10,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ROZKLADACIA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















