- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- City
- RTV stolík 187 CITY
RTV stolík 187 CITY
Telefonická objednávka
Moderný nábytok do obývacej izby CITY má čisté línie a prepracované detaily. Je vyrobený z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s dotykovým systémom PUSH UP.
Televízny stolík CITY 187 má dve skrinky. Ak hľadáte úložný priestor, ktorý by bol navyše v modernom dizajne, tento RTV stolík je pre vás ten pravý. 187 cm (šírka) je dostatok miesta pre uloženie vašej elektroniky. Stolík je dostatočne pevný, aby ustál hmotnosť televízora. Ponúka úložisko v podobe otvoreného úložného regálu s policou a 2 skriniek. Možnosť dokúpiť LED osvetlenie.
V našej ponuke máme ďalšie komponenty zo zostavy CITY.
Farba:
biela / dub grandson / biely lesk
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 187,5 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 45,5 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
31 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 187,5 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





