- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Pusan
- RTV stolík PUSAN P
RTV stolík PUSAN P
Telefonická objednávka
Obývačka predstavuje hlavnú spoločenskú miestnosť, v ktorej sa odohráva nejeden rodinný príbeh. Má to ale jeden háčik. Aby sa rodinný príbeh mohol zrodiť a vyvíjať, je potrebné vytvoriť príjemné prostredie a budete sa v ňom cítiť dobre. Dokonale sa o to postará správne vybraná obývacia zostava. Hľadáte nadčasovosť, originalitu a kvalitu? Obývačková zostava PUSAN je vhodná práve pre vás.
Nábytok je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení Apalačský dub. Materiál má hrúbku až 1,9 cm. Dvierka sú vyrobené z MDF. Pre lepšiu manipuláciu je systém obdarený šedými kovovými úchytkami. Celkový vzhľad obývacej systému dotvárajú drevené nožičky. Je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální a predsieňou.
Komponenty zo sektorového systému sa objednávajú jednotlivo, vďaka čomu si môžete vytvoriť zostavu podľa vašich predstáv. Zaobstarajte si obývaciu systém PUSAN, ktorý spríjemní vaše domáce prostredie a pohladí vás na duši.
RTV stolík PUSAN C je multifunkčným doplnkom do vašej obývačky. Verný služobník pre umiestnenie televízie, domácej elektroniky alebo vašej bohaté zásoby DVD či CD. Na jeho ľavej a pravej strane sa nachádza skrinka s dvierkami. V strede je otvorený úložný priestor a pod ním je umiestnený šuplík na odkladanie drobností. Otvorený úložný priestor navyše obsahuje výrez, ktorý umožňuje vyvedenie káblov.
Farba:
dub Apalačský
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozmery:
šírka: 150,6 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 41 cm
hrúbka materiálu: 1,9 cm
výška nožičiek: 2,5 cm
Nosnosť police:
5 kg
Hmotnosť:
36 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






