- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Smart
- RTV stolík SMART
RTV stolík SMART
Kód produktu: V-PL-SMART-RTV-1
Telefonická objednávka
Moderný RTV stolík SMART je súčasťou zostavy nábytku SMART, ktorým si štýlovo vybavíte obývaciu izbu, pracovňu alebo jedáleň.
Nábytok je vyrobený z laminovanej MDF a prírodnej dyhy v prevedení: dub prírodný. Konštrukcia je z lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 167 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 59 cm
Hmotnosť:
43 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 167 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladací jedálenský stôl SMART
Skladom
u vás do 08.05.2026
1 146 €
1 260.20 €
Přidat do oblíbených










