- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- RTV stolík SPICE
RTV stolík SPICE
Kód produktu: 0000107302
Telefonická objednávka
Stolík je vyrobený z laminovanej DTD v kombinácii s frézovanú MDF v farebnom prevedení biela. Dvierka majú zaoblené hrany.
Je rozdelený na tri časti. Z ľavej a pravej strany sa nachádzajú dvierka, za ktorými sa ukrývajú poličky. V spodnej časti uprostred stolíka je skrinka s dvierkami a nad ňou otvorený úložný prostor. Má nožičky vysokej 2 cm.
Možno zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému SPICE.
Možno zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému SPICE.
Farba:
biela (extra vysoký lesk)
Rozmery:
šírka: 165 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 42 cm
hrúbka materiálu vnútorných poličiek: 1,6 cm
Hmotnosť:
34 kg
Dodává sa v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda IOKASTE Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
788.30 €
Recyklované dřevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Komoda IOKASTE Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
788.30 €
Recyklované dřevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 710.70 €
968.90 €
Přidat do oblíbených
Komoda IOKASTE Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
622.30 €
Recyklované dřevo
Odoslanie do 14 dní
564.20 €
Komoda IOKASTE Dekorhome
Biela
Nie je skladom
622.30 €
Recyklované dřevo
Odoslanie do 14 dní
564.20 €
Prijímame predobjednávky
od 564.20 €
768.50 €
Přidat do oblíbených






