- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Erodin
- Šatníková skriňa ERODIN 4D1S
Šatníková skriňa ERODIN 4D1S
Telefonická objednávka
ZOSTAVA ERODIN
Elegantný sektorový nábytok ERODIN v neutrálnej bielej farbe. Sektorový systém ERODIN obsahuje rôzne druhy nábytku. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Pokojne ho môžete umiestniť do obývacej izby, študentskej izby, kancelárie alebo jedálne. Komponenty zo sektorového systému sa objednávajú jednotlivo, vďaka čomu si môžete vytvoriť zostavu podľa vašich predstáv.
KVALITNÉ A ODOLNÉ
Biely nábytok do vašej domácnosti pôsobí elegantne a čisto. Biela farba dokonale presvetlí miestnosť. Tajomstvo elegancie spočíva v jednoduchosti. Minimalistický dizajn nábytku, je zaručene skvelou voľbou, ktorú oceníte nielen pre jej štýlový design, ale aj pre jej kvalitné a funkčné prevedenie. Komponenty zo zostavy ERODIN sú opatrené bezúchytovým otváraním dvierok. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami.
ŠATNÁ SKRIŇA ERODIN 4DS1
Štvordverová skriňa 4D1S ERODIN vás očarí svojou jednoduchosťou a elegantnosťou. Výhodou skrine je dostatok úložného priestoru, čo vám bude určite vyhovovať. Ukryje všetky vaše veci. Je vešiaková s vešiakovou tyčou, v spodnej časti sa nachádza šuplík a jedna skrinka. Priestranná a funkčná skriňa je nevyhnutnou súčasťou každej izby.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 86,6 cm
hĺbka: 50,2 cm
výška: 210,6 cm
hrúbka materiálu: 1,6 - 3,2 cm
výška šuplíka: 17 cm
Nosnosť:
5 kg / šatná tyč
Hmotnosť:
72 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 86,5 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Dvojkrídlové |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







