- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Šatňové skrine
- Šatníková skriňa GWEN 70429
Šatníková skriňa GWEN 70429
Telefonická objednávka
V duchu modernej klasiky vám predstavujeme šatníková skriňa GWEN. Je jednoduchá, vkusná, a vďaka prevedeniu bielej s extra vysokým leskom alebo nestarnúcemu dekoru dub soboma sa bude hodiť k svetlým aj tmavým priestorom.
GWEN je neprehliadnuteľná aj vďaka materiálu foliovaná DTD, z ktorej je vyrobená. Skriňa v sebe ukrýva dostatok úložného priestoru v podobe 3 šuplíkov, vešiakovej časti a časti s policami.
Skrine GWEN dodávame aj v ďalších veľkostiach.
Farba:
dub sonoma
biela vysoký lesk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
foliovaná DTD
Rozmery:
šírka: 155 cm
hĺbka: 49,5 cm
výška: 200,4 cm
hrúbka dosky: 1,2 cm
Hmotnosť:
97 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 155 cm |
| HĹBKA | 49,5 cm |
| VÝŠKA | 200,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 97 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková, Závesná |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 9 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Štvordielne |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 155 cm |
| HĹBKA | 49,5 cm |
| VÝŠKA | 200,4 cm |
| HMOTNOSŤ | 97 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková, Závesná |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 9 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Štvordielne |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














