- Domov
- Spálňa
- Šatníkovej skrine a komody
- Šatňové skrine
- Šatníková skriňa so zrkadlom FIDEL
Šatníková skriňa so zrkadlom FIDEL
Telefonická objednávka
Máte radi poriadok, jednotvárnosť a milujete jednoduché farby? Predstavujete si vašu obývačku, jedáleň či spálňu v modernom, ale jedinečnom duchu? Práve pre vás sa prišiel predstaviť sektorový systém FIDEL. Farebná kombinácia dub craft zlatý / grafit sivá je tou pravou voľbou.
Vyrobený je z DTD laminovanej a dvierka sú z MDF.
Táto skriňa je jedným z komponentov moderného sektorového systému FIDEL. Originálny dizajn sa vám zapáči a navyše ponúka dostatočný úložný priestor v podobe políc a vešiakové tyče. K dokonalosti prispeje aj zrkadlo. Skriňa vkusne kdekoľvek zapadne.
Farba:
dub craft zlatý / grafit sivá
Rozmery:
šírka: 135,2 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 200,5 cm
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Hmotnosť:
116,5 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 135,2 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 200,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 116,5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Sklo |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch, Jednokrídlové, Dvojkrídlové |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






