- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia AMARETA
Sedacia súprava rozkladacia AMARETA
Telefonická objednávka
Elegantná sedacia súprava AMARETA ponúka pohodlie, moderný dizajn a kvalitu. Spĺňa všetky kritéria výborne sedačky.
Sedacia súprava je čalúnená kvalitnou látkou Monolith vo farebnom prevedení: modrá. Je celočalúnená, vhodná na umiestnenie do priestoru. Zdobia jej dekoratívne prešívanie a súčasťou je jeden dekoratívny vankúš so vzorom. Stojí na moderných pevných nožičkách.
AMARETAsa pýši radom praktických funkcií. Je rozkladacia a ponúka plochu na spanie 198 x 125 cm. Maximálny komfort doprajú tri polohovacie opierky do šiestich rôznych polôh. Ponúka aj praktický úložný priestor. Sedacia časť je vyplnená pružinou.
Sedaciu súpravu ponúkame v pravom i ľavom prevedení. Výber prevedenie zvoľte vo variantoch produktu.
Farba:
modrá / vzor
Materiál:
látka Monolith / pružina
Rozmery:
šírka: 280 cm
hĺbka: 205 cm
výška: 70/90 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožičiek: 8,7 cm
rozmer lôžka: 198 x 125 cm
Hmotnosť:
160 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 8,7 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




























