- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia ANTON II
Sedacia súprava rozkladacia ANTON II
Telefonická objednávka
Sedacia súprava rozkladacia ANTON II v tvare L vás zaujme svojim vzhľadom aj kvalitou. Klasický dizajn pohovky je možné ľahko zakomponovať do akéhokoľvek priestoru.
Jednoduchá, pevná konštrukcia je prelomená zaujímavými dekoráciami v podobe ľahko zaoblených bokov, jemného prešitia na sedadlách, širokých lakťových opierok a vysokých kovových nôh chrómovaných do vysokého lesku.
Sedačka má pohodlné nastaviteľné opierky hlavy.
Pevná a stabilná konštrukcia pohovky je kombinovaná s komfortnou výplňou sedadla vyrobenej z vlnitej pružiny, ktorá je odolná proti opotrebovaniu, a výnimočne pružnej PUR peny T30.
Rozkladanie je umožnené systémom typu delfín. Objemný úložný priestor pre lôžkoviny je umiestnený v otomane sedacej súpravy.
Farba:
biela / sivá (Sawana 21 / Soft 17 - ekokoža)
Materiál:
látka (polyester) / PUR pena / ekokoža / kov / drevo / pružina
Tvar:
L
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 257 cm
hĺbka: 202 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 60 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 125 x 195 cm
výška nožičiek: 9 cm
Nosnosť:
315 kg
Montáž:
Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 257 cm |
| HĹBKA | 202 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 315 kg |
| NOSNOSŤ | 315 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 125 x 195 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| POŤAHOVÝ MATERIÁL |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 257 cm |
| HĹBKA | 202 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 315 kg |
| NOSNOSŤ | 315 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina, Pena |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 9 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 125 x 195 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Koberec so strapcami RENOX TYP 1
Konzolový stolík BUSTA
Konzolový stolík BUSTA
Dub
Skladom
Grafit
Skladom







