- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia MINERVA NEW
Sedacia súprava rozkladacia MINERVA NEW
Telefonická objednávka
Štýlová rozkladacia sedacia súprava MINERVA NEW s pohodlnými opierkami je čalúnená ekokožou a kvalitnou látkou Berlin v šedej melírovanie farbe, ktorá je príjemná na dotyk.
Vďaka funkcii rozkladanie poskytne priestor pre príležitostné spanie s rozmerom lôžka 135 x 195 cm. Ponúka príjemné bonelové sedenie s výškou sedu 43 cm.
Priestranný úložný priestor poskytuje dostatok miesta pre sezónne prikrývky.
Sedacia súprava sa dodáva s dvomi dekoratívnymi vankúšikmi.
Farba:
biela / ekokoža) / sivý melír (látka)
Materiál:
látka Berlin / ekokoža / pružina / kov
Farba:
hnedá
Materiál:
látka Aria / pružina / kov
Tvar:
L
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 260 cm
hĺbka: 175 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 65 cm
plocha na spanie: (ŠxD): 135x195 cm
výška nožičiek: 5 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
130 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože av 4 farebných odtieňoch látky Berlin na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 8-10 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 130 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HĹBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 130 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Koberec MATES TYP 2
Kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome
Kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
227 €
Biela
Nie je skladom
213.50 €
Zlatá
Nie je skladom
252.40 €
Stříbrná
Nie je skladom
207.50 €
Otočné rozkladacie kreslo látka Dekorhome
Otočné rozkladacie kreslo látka Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
319.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
350.40 €




























