🌺 ZĽAVA 5% na vybrané produkty, zľavový kód: JAR5 🌼 Platí len do 12.5.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Tento vozík je ideálny na organizovanie a triedenie vecí v kuchyni, kúpeľni, kancelárii atď.
Tento domáci vozík má železnú konštrukciu, takže je pevný a odolný. Priestorovo úsporný vozík má 4 kolieska, z toho 2 sú opatrené brzdou, pre ľahké presúvanie a aretáciu. Košíky sú pevné a odnímateľné a poskytujú ďalší úložný priestor na maximálne využitie miestnosti. Vozík je ideálny na uloženie hračiek, kľúčov, jedla atď.
Farba:
biela
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / plast
Rozmery:
šírka: 46 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 64 cm
Hmotnosť:
2,2 kg
Dodávané v demonte
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| KOLIESKA | Plastová |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
875 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
875 €
Hnedá
Skladom
76.50 €
Čierna
Skladom
136.20 €
Sivá
Skladom
138.70 €
Hnedá
Nie je skladom
263.70 €
Čierna
Nie je skladom
258.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
266.80 €