- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Skladací stôl 150 cm Dekorhome
Skladací stôl 150 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Vysoko odolný a ľahko umývateľný nábytok najvyššej kvality.
Skladací stôl vhodný do izby, na záhradu, do dielne. Kombinácia oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Odolnosť voči vplyvu počasia. Plast na slnku nežltne ani nekrehne. Stôl je možné jednoducho zložiť na polovicu.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
HDPE (polyetylén) / oceľ
Rozmery:
šírka: 152 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 74 cm
hrúbka dosky: 15 mm plus spevňujúci lem 38 mm
rozmer v zloženom stave: 76 x 70 x 9 cm
Hmotnosť:
10,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.




