- Domov
- Obývacia izba
- Taburety a podnožky
- Skladací taburet s úložným priestorom FARGO
Skladací taburet s úložným priestorom FARGO
Telefonická objednávka
FARGO taburet má v sebe viac, než je na prvý pohľad zrejmé. Fantasticky doplní váš interiér a navyše vám ponúka zaujímavý odkladací priestor na deky, vankúše, časopisy a rôzne iné drobnosti.
Je vyrobený z kvalitného materiálu v nadčasovom dizajne. V sivej látke, ktorá je oživená moderným vzorom v bielej farbe, sa hodí úplne všade.
Odnímateľné veko je prešité niťou a ozdobené dekoratívnymi gombíkmi. Funkcia skladania vám umožní taburet kamkoľvek odložiť, v prípade, že ho v danej chvíli nepotrebujete.
Farba:
sivá / biely vzor
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 38 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 38 cm
Nosnosť:
100 kg
Nmotnosť:
12 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














