🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Pohodlný taburet Imra dokonale oživí Váš interiér.
Je z kvalitnej ekokože.
Možnosť zloženia Vám umožní taburet kedykoľvek upratať. Má priestranný úložný priestor.
Farba:
čierna
hnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 38 cm
výška: 38 cm
Materiál:
ekokoža
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,3 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
24.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
24.20 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
34.80 €
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
38.90 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
38.90 €