- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Skladacia záhradná stolička 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Naša sada moderných jedálenských stoličiek na seba na vašej záhrade, dvore, ale aj v jedálni strhne pozornosť.
Pohodlné stoličky majú pevnú konštrukciu z práškovo lakovanej ocele a silné textilenové látky, výborne preto vzdorujú poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Keď je práve nepotrebujete, môžete ich tiež bez námahy zložiť, aby ste ušetrili miesto. Hoďte starosti za hlavu a užívajte si čerstvého vzduchu na týchto odolných záhradných jedálenských stoličkách!
Balenie obsahuje 2 textilenové jedálenské stoličky.
Farba:
krémová
sivá
sivohnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
oceľ / textilen
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 93 cm
Hmotnosť:
5,3 kg

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Záhradný domček 257 x 205 x 178 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček 257 x 205 x 178 cm oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
436.40 €
Zelená
Nie je skladom
437.10 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
487.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
465.30 €
Záhradný domček 194 x 121 x 181 cm oceľ Dekorhome
Záhradný domček 194 x 121 x 181 cm oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
293.30 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
267.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
323.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
359.40 €
Záhradná lavica 120 cm polyratan / akácie Dekorhome
Záhradná lavica 120 cm polyratan / akácie Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
71.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
67.80 €

















