- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Skladacie záhradné lehátko so stolíkom Dekorhome
Skladacie záhradné lehátko so stolíkom Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto drevené opaľovacie ležadlo s ergonomicky zaobleným dizajnom vytvorí pohodlné útočisko na vašej záhrade alebo terase.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov pre výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Denné posteľ s latkovým dizajnom sa ľahko čistí. Stolík je vybavený robustný stolný doskou, na ktorú si môžete odkladať telefón, slnečné okuliare, nápoje a ďalšie drobnosti na dosah ruky. Sada lehátka so stolíkom je navyše skladací, takže môžete ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate.
Farba:
hnedá
Materiál:
jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze
Rozmery lehátka:
šírka: 50 cm
dĺžka: 175 cm
výška: 55 cm
rozmery zloženého lehátka: 87 x 50 x 16 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 35 cm
rozmery zloženého lehátka: 55 x 40 x 12 cm
Hmotnosť:
13,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 1x stolík |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| ŠÍRKA LEHÁTKA | 50 cm |
| DĹŽKA LEHÁTKA | 175 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 55 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,8 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 1x stolík |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| ŠÍRKA LEHÁTKA | 50 cm |
| DĹŽKA LEHÁTKA | 175 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 55 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
145.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
146.70 €
Zelená
Nie je skladom
310.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
153.80 €
Záhradný slnečník 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník 250x250 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.80 €
Modrá
Nie je skladom
168.10 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
198.40 €
Bordó
Odoslanie do 10 dní
179.50 €













