Telefonická objednávka
Tento priestranný skleník môže pojať značný počet rastlín a bude skvelým riešením pre ochranu rastlín pred chladným počasím.
Tento pevný skleník je vyrobený z polykarbonátových panelov, odolný voči UV žiareniu a tepelne izolovaný.
Odoláva teplotám od -20 ° C do 70 ° C. Skleník má robustnú a nerezovú hliníkovú konštrukciu pre väčšiu stabilitu.
Dodávka obsahuje požadované inštalačné príslušenstvo a montáž je jednoduchá.
Farba:
hnedá
Rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka: 211 cm
výška: 232 cm
dĺžka uhlopriečky: 240 cm
dĺžka strany: 120 cm
hrúbka dosky: 3,8 mm
Materiál:
hliníkový rám / polykarbonátové dosky
Hmotnosť:
36 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| DĹŽKA | 211 cm |
| VÝŠKA | 232 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polykarbonát |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| OKNO | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Hliník |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | Polykarbonát |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
| FARBA |
|
|---|---|
| TVAR | Šesťuholník |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| DĹŽKA | 211 cm |
| VÝŠKA | 232 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polykarbonát |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| OKNO | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Hliník |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | Polykarbonát |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









