-10% Novinka

Hliníkový skleník s rozmermi: 193 x 131 x 197 cm, strieborná farba, 1x strešné okno, polykarbonát 4 mm, základňa v cene, plocha 2,53 m2.

-10% Novinka

Pôvodná cena 327 € 294.90 € S DPH Ušetríte 32.10 €

počet kusů
Prijímame predobjednávky
Dostupné od 07.08.2020
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Skleníky radu TARGET sú zaradené do kategórie PREMIUM. Ide o značkový skleník od renomovaného výrobcu VITAVIA z Veľkej Británie.

Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 mm. Polykarbonátové presklenie je do hliníkových H-profilov zasunuté po obvode, s výnimkou krajných polí a čela skleníka, kde je presklenie zaistené pevnou polykarbonátovou lištou. Jedná sa o veľmi kvalitné riešenie, ktoré významne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku voči vetru a aj snehovému zaťaženie.

Kvalitné dvojstenný polykarbonát so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia) alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Obaja polykarbonáty sú v ČR otestované štátom akreditovanými skúšobňami ako stavebné materiály. Na polykarbonát je poskytovaná zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím (presná špecifikácia záruky je obsiahnutá záručnom liste).

Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 61 x 161 cm), hliníkové (AL) profily, presklenie, 1x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť na základňu z pozinkovaného plechu, ktorá je súčasťou dodávky.

Farba:
strieborná / priehľadná

Materiál:
hliníkové profily / polykarbonát 4 mm

Rozmery:
šírka: 193 cm
hĺbka: 131 cm
výška: 197 cm

výška bočnej steny: 124 cm
plocha skleníka: 2,53 m2

Hmotnosť:
31 kg

Dodáva sa v demonte. Výrobok je určený pre súkromné ​​(domáce) využitie.

Upozornenie:

  • Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
  • V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), Umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

Parametre

FARBA
ŠÍRKA
HĹBKA
131 cm
VÝŠKA
HMOTNOSŤ
31 kg
MATERIÁL
MATERIÁL KONŠTRUKCIE
Eloxovaný hliník
FARBA KONŠTRUKCIE
FARBA ZASTREŠENIE
ZÁKLADŇA SÚČASŤOU BALENIA