-12% Novinka

Hliníkový skleník, 257 x 321 cm, zelená farba, 4x str. Okno, polykarbonát 4/6 mm, plocha 8,25 m2.

Spresnite výber produktu

ROZMER
-12% Novinka

Pôvodná cena 1 288.20 € od 1 049 € S DPH Ušetríte 154.60 €

počet kusů
Radi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Skleníky radu URANUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov. Presklenie je z tepelno-izolačných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 mm alebo 6 mm. Strešné okná sú zasklené polykarbonátom 4 mm. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia) alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Obaja polykarbonáty sú v ČR otestované štátom akreditovanými skúšobňami ako stavebné materiály. Na polykarbonát je poskytovaná zmluvná záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím (presná špecifikácia záruky je obsiahnutá záručnom liste).

Obsahom balenia sú dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 122 x 191 cm), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť napr. Na murovanú podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu. Pri stavbe bez podmurovky dokúpenia základne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné aj bočné okienka, automatické otvárače k ​​týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník ponúkame vo 2 variantoch s rôznou hrúbkou polykarbonátu (PC):

  • PC 4 mm
  • PC 6 mm (strešné okná PC 4 mm)

Pri nákupe skleníku Uranus 9900 v zelenej farbe obdržíte ako DARČEK ZADARMO 1x základňu VITAVIA URANUS 9900 zelená v cene 3 729 CZK

Výber zvoľte vo variante produktu.

Farba:
zelená / priehľadná

Materiál:
hliníkové profily / polykarbonát 4 mm alebo 6 mm (podľa výberu varianty)

Rozmery:
šírka: 257 cm
hĺbka: 321 cm
výška: 246 cm

výška bočnej steny: 151 cm
plocha skleníka: 8,25 m2

Hmotnosť:
91 kg / 107 kg

Dodávané v demonte. Výrobok je určený pre súkromné ​​(domáce) využitie.

Upozornenie:

  • Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
  • V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), Umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky a pod.).

Parametre

FARBA
ŠÍRKA
HĹBKA
321 cm
VÝŠKA
HMOTNOSŤ
91 kg, 107 kg
MATERIÁL
MATERIÁL KONŠTRUKCIE
Eloxovaný hliník
MATERIÁL ZASTREŠENIE
Polykarbonát
FARBA KONŠTRUKCIE
FARBA ZASTREŠENIE
ZÁKLADŇA SÚČASŤOU BALENIA