- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Slnečník s drevenou tyčou Ø 300 cm Dekorhome
Slnečník s drevenou tyčou Ø 300 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantný slnečník predstavuje ideálne riešenie, ako si na svojej záhrade, terase alebo dvorku vytvoriť príjemný tieň, kde sa s rodinou môžete schovať pred škodlivými UV lúčmi priameho slniečka. Okrem toho, že tak budete môcť odpočívať v pohodlí, navyše skrášlite svoje vonkajšie bývanie.
Záhradný slnečník je vyrobený z polyesterovej tkaniny, ktorá je odolná voči UV žiareniu a nebledne, takže vám poskytne najlepšiu možnú ochranu pred slniečkom a jeho škodlivými lúčmi.
Drevená tyč i rebrá sú veľmi pevné, čo prispieva k celkovej stabilite a predlžuje to životnosť slnečníka. Rozťahovať a sťahovať ho môžete pomocou kľukového mechanizmu. Stačí otočiť kľučkou a strieška sa veľmi ľahko otvorí.
Zostavenie slnečníka je jednoduché.
Farba:
modrá / hnedá
čierna / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
laminovaný bambus a tvrdé drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:
Priemer: 300 cm
výška: 258 cm
hrúbka tyče: 48 mm
Hmotnosť:
8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 300 cm |
| HĹBKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 258 cm |
| PRIEMER | 300 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Látka, Masívne drevo, Polyester |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Masívne drevo |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
| FARBA ZASTREŠENIE |
|
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Stojan na slnečník s kvetináčom
Stojan na slnečník s kvetináčom
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zelená
Nie je skladom
192.50 €
Sivá
Nie je skladom
197 €
Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
1 013.10 €
Tmavosivá
Nie je skladom
998.30 €
Záhradné ležadlo polyratan / akáciové drevo Dekorhome
Záhradné ležadlo polyratan / akáciové drevo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
265.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
304.60 €












