- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynské série
- Spodná skrinka LORA MDF NEW KLASIK S60
Spodná skrinka LORA MDF NEW KLASIK S60
Telefonická objednávka
Klasická tradičné kuchynská zostava LORA MDF NEW KLASIK je ideálny pre ľudí čo milujú slnko a štýl. Vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a farebnému prevedení jelša vznesie do vašej kuchyne svetlo, a tým navodí príjemnú atmosféru. Korpus je vyrobený z kvalitnej laminovanej DTD a dvierka z MDF.
Spodná skrinka LORA MDF NEW KLASIK S60 je dvojdverová. Vo vnútri sa ukrýva jedna polica.
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpiť pracovnú dosku LORA MDF NEW KLASIK v dekore béžový mramor.
Farba:
jelša
Materiál:
DTD laminovaná / MDF fóliovaná
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 82 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
22 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska |
| POČET POLÍC | 1 |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





