- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Stojan na kvety BAMIR TYP 3
Stojan na kvety BAMIR TYP 3
Telefonická objednávka
Ak ste milovníkom kvetov, ponúkame riešenie v podobe stojana na kvety. BAMIR TYP 3, ktorý je moderný a prehľadný.
Konštrukcia je vyrobená z kovu v zlatej farbe. Pýši sa šiestimi policami, ktoré prakticky unesú až 7 kvetov.
BAMIR TYP 3 stojí pevne na nohách, na ktorých sa nachádzajú rektifikačné skrutky, ktoré slúžia na vyrovnanie nerovnosti na podlahe.
Uplatní sa v predsieni, obývacej izbe alebo v hale.
Farba:
zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 43,5 cm
hĺbka: 22 cm
výška: 108 cm
hrúbka tyče: 1,6 cm
výška nožičiek: 1 cm
nosnosť police: 2 kg
Hmotnosť:
1,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 43,5 cm |
| HĹBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
572.80 €





