- Domov
- Spálňa
- Vešiaky a stojany na šaty
- Stojan na šaty MADERA I
Stojan na šaty MADERA I
Telefonická objednávka
VEŠIAK NA ŠATY MADERA
Tento vešiak na oblečenie kombinuje závesnú tyč, dve poličky a 6 bočných háčikov v tvare S v jednom, aby vaše oblečenie, topánky, tašky, dekorácie a rastliny mali perfektné miesto. Pýši množstvom otvoreného úložného priestoru pre vaše veci a dostatočným vertikálnym priestorom na zavesenie dlhých kabátov.
Je vyrobený z kvalitnej drevotriesky a robustného oceľového rámu a unesie celkovú nosnosť až 200 kg, takže vám bude slúžiť rok čo rok. Navyše závesná tyč s maximálnym zaťažením 30 kg ľahko unesie vaše ťažké kabáty!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / oceľ
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 160 cm
Nostnosť:
celková: 200 kg
závesná tyč: 30 kg
háčik: 5 kg
polica: 70 kg
Hmotnosť:
15 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









