- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stolová lampa HERA
Stolová lampa HERA
Kód produktu: CA-41-80073
Telefonická objednávka
Stolová lampa HERA je elegantná a minimalistická. Je tvorená ohnutou čiernou kovovou rúrkou, ktorá kontrastuje so zlatým krytom rámu. Tento jednoduchý dizajn jej umožňuje vkusne zapadnúť do moderného interiéru, pričom čierna farba dodáva kontrast a zlatý kryt rámu pridáva luxusný nádych.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 13,5 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 37 cm
závit pre žiarovku: E14
Hmotnosť:
0,5 kg
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 13,5 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 13,5 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze


