- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa HONOLULU Dekorhome
Stolová lampa HONOLULU Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantná stolná lampa HONOLULU s výškou 45 cm poskytuje optimálne osvetlenie pre váš stôl.
Nadčasový retro design je presvedčivý vo všetkých smeroch. Vďaka kombinácii skla a chrómových prvkov sa toto svietidlo ľahko zakomponuje do akéhokoľvek interiéru.
Lampa šíri mäkké svetlo pre príjemnú atmosféru.
Vhodné pre žiarovky energetických tried A až E. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
biela / chróm
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 45 cm
pätica: E27 max. 60 wattov
Hmotnosť:
3,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo MOLLY VELVET 1
Paraván Wooden puzzle Dekorhome
Paraván Wooden puzzle Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Kreslo CHILLOUT
Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Rozkladacia pohovka MEGAIRA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
749.50 €
Zelená
Nie je skladom
891.80 €
Sivá
Nie je skladom
693.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
753.80 €






