- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa SUVA Dekorhome
Stolová lampa SUVA Dekorhome
Kód produktu: INVI38320
Telefonická objednávka
Štýlová stolná lampa SUVA bude ideálnou voľbou do všetkých moderne ladených interiérov. Čierne látkové tienidlo ladí s kovovou nohou lampy v originálnom poňatí - v tvare lebky.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
čierna / strieborná
Materiál:
látka / hliník
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 44 cm
tienidlo: 40 cm x 40 cm x 30 cm
dĺžka kábla: 210 cm
pätica: 1x E27 max. 25 W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze






