- Domov
- Osvetlenie
- Stropné svetlo DIXI
Stropné svetlo DIXI
Telefonická objednávka
Svietidlo DIXI sa stane výraznou ozdobou každého moderného interiéru. Je vyrobené z kovu s lesklým chrómovaným povrchom, čo dodáva eleganciu a lesk. Jeho dvojité tienidlo je jednou z hlavných výrazových prvkov. Vonkajšie tienidlo je vyrobené z priehľadného skla, zatiaľ čo vnútorné tienidlo je vyrobené z prelamovanej kovovej pochrómovanej sieťoviny. Tieto dva prvky spoločne rozptyľujú svetlo a vytvárajú zaujímavé svetelné efekty.
Lampa je vybavená 6 svetelnými zdrojmi so závitom E14, čo umožňuje dostatočné osvetlenie aj vo väčších miestnostiach.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
chróm / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 19 cm
závit pre žiarovku: E14 max. 40W
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
1,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 19 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 6 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Botník DTD Dekorhome
Botník DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
56.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
58.10 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
57.10 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
63 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
61.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
58.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
78.80 €
Dub sonoma / bílá
Odoslanie do 10 dní
58.60 €
Černá lesk
Odoslanie do 10 dní
61.20 €
Nástenný vešiak s tabuľou KALYPSO Dekorhome
Relaxačná 2-miestna pohovka SPENCER
Relaxačná 2-miestna pohovka SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
453.70 €
Cappuccino
Nie je skladom
504.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
504.10 €





