- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradné pohovky
- Záhradná pohovka 6 ks NATAŠA Dekorhome
Záhradná pohovka 6 ks NATAŠA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto záhradná sedacia súprava dokonale kombinuje funkčnosť a štýl a je perfektným miestom, kde môžete v pohodlí odpočívať a užívať si krásne počasie, na chvíľku si zdriemnuť alebo sa rozprávať s rodinou a priateľmi.
Záhradný nábytok je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a je vhodný na každodenné použitie. Navyše má pevnú konštrukciu a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Priložené podušky sú čalúnené 100% polyesterom a husto polstrované, zaistí vám preto mäkké a príjemné posedenie. Sedacia súprava má ľahký a modulárny dizajn, je teda úplne flexibilná a dá sa bez námahy presúvať tak, aby zapadla do každého prostredia. Môžete ju tiež skombinovať s ďalšími čiastkovými segmentmi, a vytvoriť si tak vlastnú záhradnú súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
krémová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 68,5 cm
hĺbka: 68,5 cm
výška: 62 cm
Rozmery stredovej pohovky:
šírka: 66 cm
hĺbka: 68,5 cm
výška: 62 cm
výška sedu: 20 / 30 cm (bez podušky / s poduškou)
Rozmery podnožky:
šírka: 66 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 20 cm
Rozmery stola:
šírka: 68,5 cm
hĺbka: 68,5 cm
výška: 24 cm
Hmotnosť:
55 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x stredová pohovka, 1x stůl, 1 x podožka, 5 x poduška na sedák, 6 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 66 cm, 68,5 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 68,5 cm |
| VÝŠKA | 20 cm, 24 cm, 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x stolík, 2x rohová pohovka, 2x stredový diel pohovky, 5x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 68,5 cm |
| HĹBKA STOLU | 68,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 24 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 66 cm, 68,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 62 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 66 cm |
| HĹBKA TABURETU | 66 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 20 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 66 cm, 68,5 cm |
| HĹBKA | 66 cm, 68,5 cm |
| VÝŠKA | 20 cm, 24 cm, 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x stolík, 2x rohová pohovka, 2x stredový diel pohovky, 5x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| OPIERKY RUK | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 68,5 cm |
| HĹBKA STOLU | 68,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 24 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 66 cm, 68,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 62 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 66 cm |
| HĹBKA TABURETU | 66 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 20 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 2 ks NATAŠA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks NATAŠA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
226.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
224.90 €
Záhradná pohovka 3 ks NATAŠA Dekorhomerhome
Záhradná pohovka 3 ks NATAŠA Dekorhomerhome
Sivá
Nie je skladom
541.60 €
Krémová
Nie je skladom
567.70 €
Záhradná pohovka 3 ks NATAŠA Dekorhome
Záhradná pohovka 3 ks NATAŠA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka NATAŠA Dekorhome
Čiastková stredová pohovka NATAŠA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
213.60 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
214.50 €
Čiastková rohová pohovka NATAŠA Dekorhome
Záhradná pohovka 7 ks NATAŠA Dekorhome
Záhradná pohovka 7 ks NATAŠA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
1 172.60 €
Krémová
Nie je skladom
1 133.60 €
Záhradná pohovka 2 ks NATAŠA Dekorhome
Záhradná pohovka 2 ks NATAŠA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
354.90 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
347.50 €




















