- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradné pohovky
- Záhradná pohovka GARDENA 2S
Záhradná pohovka GARDENA 2S
Kód produktu: V-CH-GARDENA_2S-FOT
Telefonická objednávka
Záhradná pohovka GARDENA 2S je vyrobená z umelého ratanu a konštrukcia je z ocele lakované čiernou farbou.
Súčasťou balenia je aj sivá poduška a 2x farebný vankúš.
Možno dokúpiť kreslo a stolík GARDENA a vytvoriť tak krásny záhradný set.
Farba:
čierna / prírodná / viacfarebná
Materiál:
umelý ratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 71 cm
výška sedu: 38 cm
Nosnosť:
200 kg
Hmotnosť:
15,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,2 kg |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x poduška, 1x pohovka, 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Záhradná stolička s poduškami hnedá / krémová
Odoslanie do 10 dní
143.80 €
168.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradná posteľ s baldachýnom 12 ks polyratan
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
680.70 €
Čierna
Nie je skladom
769.60 €
Záhradná posteľ s baldachýnom 12 ks polyratan
Hnedá
Nie je skladom
680.70 €
Čierna
Nie je skladom
769.60 €
Prijímame predobjednávky
od 680.70 €
760 €
Přidat do oblíbených














