- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný postele
- Záhradná posteľ sivá / antracit Dekorhome
Záhradná posteľ sivá / antracit Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto záhradná váľanda bude ideálnym útočiskom, kde môžete relaxovať a užívať si váš voľný čas strávený pri bazéne, vo vašej záhrade, na dvore pod.
S tou elegantný záhradné posteľou ľahko vytvoríte vkusné prostredie a ukážete váš trendový životný štýl. Toto opaľovacie ležadlo je vyrobené z rezistentného PE ratanu, ktorý je odolný voči vode, poveternostným vplyvom, UV žiareniu a škvrnám, ľahko sa čistí, a navyše je šetrný k životnému prostrediu. Ležadlo s hrubými odnímateľnými poduškami na sedáky a vankúši je veľmi pohodlné. Strecha vás chráni pred slnkom, keď si za slnečných dní čítate alebo relaxujete na tomto opaľovacím lehátku. Toto súčasné ratanové opaľovacie ležadlo má ľahký, ale napriek tomu odolný oceľový rám a je veľmi odolné.
Poznámka: Odporúčame záhradný posteľ v daždi, snehu alebo mrazu prikryť.
Farba:
sivá / antracit
Materiál:
polyratan / látka (100% polyester) / oceľ
Rozmery:
šírka: 230 cm
hĺbka: 145 cm
výška: 141 cm
šírka sedu: 224 cm
hĺbka sedu: 142 cm
výška sedu: 38 cm
rozmery vankúša: 45 x 45 cm
Rozmery bez baldachýnu:
šírka: 230 cm
hĺbka: 145 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
48,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| DĹŽKA | 230 cm |
| VÝŠKA | 141 cm |
| HMOTNOSŤ | 48,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 2x poduška na sedák, 5x vankúš |
| ŠÍRKA SEDU | 224 cm |
| HĹBKA SEDU | 142 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











