- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná rohová sedacia súprava ANNECY
Záhradná rohová sedacia súprava ANNECY
Kód produktu: RP-1310
Telefonická objednávka
LUXUSNÁ HLINÍKOVÁ SÚPRAVA V GRAFITOVOM PREVEDENÍ
Táto moderná súprava je dokonalým doplnkom pre každý exteriér aj interiér, či už sa jedná o záhrady, terasy, zimné záhrady, uvítacie haly alebo recepcia. Grafitové prevedenie spoločne s teakovými podrúčkami a doskou stola pridáva tejto súprave luxusný vzhľad.


POHODLNÉ PODUŠKY S MOLITANOVÝM PLNENÍM
Podušky z polyesteru (250g/m2) s molitanovou výplňou (10 cm) sú odolné proti UV žiareniu a poskytujú maximálne pohodlie. Vďaka zipsom je možné polyesterový poťah ľahko zložiť a vyčistiť.


ODOLNOSŤ A ŠIROKÉ VYUŽITIE
Vďaka použitým materiálom je súprava vhodná ako na vnútorné, tak na vonkajšie použitie. Je odolná proti poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje.


FLEXIBILNÁ KONFIGURÁCIA
Medzikus je možné umiestniť na ľavú alebo pravú stranu, čo umožňuje zmeniť dĺžku pravej alebo ľavej časti podľa vašej potreby a priestoru, ktorý máte k dispozícii.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Obsah balenia:
2 x pohovka (ľavá a pravá), 1 x rohová pohovka, 1 x medzikus, 1 x stôl
Farba:
grafit / svetlosivá
Materiál:
hliníková konštrukcia, teakové podrúčky a teaková doska stola
Rozmery pohovky:
šírka: 126 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 97 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 113 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 38 cm
Nosnosť:
pohovka: 150 / 250 kg
stolík: 50 kg
Hmotnosť:
105 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 113 cm, 126 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 38 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masívne drevo, Plast, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 2x pohovka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 113 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 38 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 126 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 97 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 113 cm, 126 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 38 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masívne drevo, Plast, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolík, 1x stredový diel pohovky, 2x pohovka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 113 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 38 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 126 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 97 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradná sedacia súprava CLAIRE 4
Skladom
u vás do 08.05.2026
331.10 €
384.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradný domček Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 322.30 €
362.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradný taburet IRENA Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 76.40 €
85.30 €
Přidat do oblíbených










