- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia / jedálenská súprava 4 ks Dekorhome
Záhradná sedacia / jedálenská súprava 4 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto štýlová a funkčná jedálenská zostava z polyratanu sa stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Je vyrobená z robustnej ocele s práškovým nástrekom a vysoko kvalitného PE ratanu, ktorý je veľmi odolný. Silné odnímateľné podušky sú maximálne pohodlné. Konferenčný stolík so špeciálnym zdvíhacím dizajnom má sklenenú dosku, takže sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Stolík sa dá zdvihnúť do výšky jedálenského stola a taktiež vám poskytne úložný priestor navyše pod svojou doskou, ktorý môžete použiť na knihy, snacky a pod.
Poznámka: Poznámka: Odporúčame sedaciu súpravu v daždi, snehu alebo mraze prikryť.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
hnedá / krémová
čierna / krémová
antracit / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľový rám s práškovým nástrekom / sklo / polyratan / látka (100% polyester)
Rozmery stola:
šírka: 108 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 28 - 60 cm
Rozmer pohovky:
šírka: 125 cm
hĺbka: 69 cm
výška: 63 cm
šírka sedu: 108 cm
hĺbka sedu: 59 cm
výška sedu (bez podušky): 25 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 32 cm
Hmotnosť:
35 kg
Balenie obsahuje: 1 x pohovku, 1 x konferenčný stolík, 2 x taburet, 3 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 108 cm, 125 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 57 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 28 cm, 32 cm, 60 cm, 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x poduška na operadlo, 2x taburet, 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno, Nie |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 108 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 28 cm, 60 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 125 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 69 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 63 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| HĹBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 108 cm, 125 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 57 cm, 69 cm |
| VÝŠKA | 28 cm, 32 cm, 60 cm, 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x poduška na operadlo, 2x taburet, 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno, Nie |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 108 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 28 cm, 60 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 125 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 69 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 63 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| HĹBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
416.60 €
Čierna
Nie je skladom
498.60 €
Sivá
Nie je skladom
587.90 €
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Ø 400 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
164 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
164.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
180.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
164 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
201.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
163.20 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
164.60 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
164.10 €
Záhradný barový set 3 ks s poduškami polyratan Dekorhome
Záhradný barový set 3 ks s poduškami polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
527.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
528.80 €
Záhradná stolička 2 ks teak / látka Dekorhome
Záhradná stolička 2 ks teak / látka Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
517.60 €
Sivá
Nie je skladom
503 €
Červená
Nie je skladom
494.10 €
Krémová
Nie je skladom
523.50 €
Béžová
Nie je skladom
517.60 €
Antracit
Nie je skladom
523.40 €
Vínová
Nie je skladom
502.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
520.50 €
Světle zelená
Nie je skladom
514.60 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
525.80 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
514.60 €
Šedá kostka
Nie je skladom
494.20 €
Bílá / červená
Nie je skladom
518.90 €
Světle modrá
Nie je skladom
525.80 €
Vzor kytka
Nie je skladom
505.80 €
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Záhradné vyvýšené záhony 2 ks jedľa Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
68.90 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
67.40 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks SOFIA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks SOFIA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
739.90 €
Krémová
Nie je skladom
790 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
814.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
752.20 €























