- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 2 ks DOROTA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks DOROTA Dekorhome
Telefonická objednávka
Užite si so svojou rodinou a priateľmi preslnené odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!
Záhradná sedacia súprava má rám z práškovo lakovanej ocele a odolného PE ratanu, takže je pevná, robustná a ľahko sa čistí. Silne polstrované podušky a mimoriadne hlboké moderné sedáky vám pri sedení zaistia úplné pohodlie. Konferenčný stolík vám zase príde vhod na odkladanie občerstvenia a nápojov, aby ste ich mali na dosah ruky. Súprava má ľahký a modulárny design, nie je teda problém ju presúvať po celej záhrade a prispôsobiť ju akémukoľvek prostrediu.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:
béžová / čierna
čierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / eukalyptus s povrchom, ktorý vyzerá ako teak
Rozmery pohovky:
šírka: 218 cm
hĺbka: 67 cm
výška: 60 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 70 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 33 cm
Hmotnosť:
30 kg
Balenie obsahuje:
1 x pohovka
1 x stolík
2x poduška na sedák
6x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm, 218 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm, 218 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Strieška na záhradnú hojdačku 188/168x110/145 cm Dekorhome
Strieška na záhradnú hojdačku 188/168x110/145 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
56.20 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
41.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
38.80 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
44.70 €
Oranžová
Nie je skladom
58 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
50.60 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
47.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
44.70 €
Antracit
Nie je skladom
51.80 €
Vínová
Nie je skladom
67.30 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
43.20 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
41.70 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
50.60 €
Záhradný kvetináč 2 ks vodný hyacint Dekorhome
Záhradný kvetináč 2 ks vodný hyacint Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
99.40 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
104.70 €
Čierna
Nie je skladom
106.10 €
Záhradná sedacia súprava 2 ks SOFIA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks SOFIA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
188.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
157 €
Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome
Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
160.60 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
186.80 €
Záhradná sedacia súprava 2 ks BARBORA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 2 ks BARBORA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
191.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
210.50 €















