- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento moderný záhradný jedálenský set s elegantným a súčasným dizajnom sa skvele hodí na stolovanie alebo odpočinok na vašej záhrade. Polyetylén (PE) je najpoužívanejším plastovým materiálom. Jeho použitie ponúka praktickosť, pretože je odolný proti UV žiareniu, ľahký a ľahko sa udržuje.
Štýlový stolík je vynikajúcim miestom na umiestnenie nápojov, jedla i dekorácií. Krásne vyzerá a ľahko sa čistí. Predstavuje skvelý doplnok na vašu záhradu či terasu, kde zanechá pôsobivý dojem!
Pre maximálne pohodlie sú súčasťou dodávky aj podušky.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:
čierna / krémová
sivá / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyetén (PE) / práškovo lakovaná oceľ / sklo / polyester
Rozmery kresla:
šírka: 53 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 75 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cm
výška sedu: 33 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 37 cm
Hmotnosť:
16 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 53 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 4x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 53 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 53 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 4x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 53 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný domček Dekorhome
Drevený záhradný domček BASTRUP 2 s prístavkom Dekorhome
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
77.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
83.20 €
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
572.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
563.40 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
688 €















