- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks RILEY
Záhradná sedacia súprava 4 ks RILEY
Telefonická objednávka
Potrebujete si oddýchnuť a vyvetrať trošku hlavu na čerstvom vzduchu? Milujete posedávanie na terase či záhrade? Čas strávený von vám spríjemní záhradný set RILEY. 4-dielna súprava sa skladá z 2-sedu, dvoch kresiel a konferenčného stolíka. Sedenie je vybavené mäkkým vankúšom, vďaka čomu zostava spĺňa všetky podmienky maximálneho pohodlia.
Set je vyrobený v kombinácii niekoľkých materiálov. Drevený rám v prírodnej farbe je doplnený o lanový výplet, ktorý má veľkú nosnosť. Poťahy sú z látky modrej farby. Oceníte najmä ich vodeodolnosť a možnosť ich vyprať v práčke. Nezabúdajme na stolík s doskou z tvrdeného skla, ktorý je ochotný vždy podržať občerstvenie. RILEY set si obľúbite nielen vy, ale aj vaša návšteva.
Farba:
prírodná / sivá / modrá
Materiál:
drevo / lano / kov / sklo / látka
Rozmery stolíka:
šírka: 91 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 45 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery pohovky:
šírka: 143 cm
hĺbka: 91 cm
výška: 92 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 50 cm
Rozmery kresla:
šírka: 71 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
kreslo: 90 kg
pohovka: 180 kg
Hmotnosť:
62 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm, 91 cm, 143 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 85 cm, 91 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 90 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg, 180 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lano, Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 91 cm |
| HĹBKA STOLU | 65 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 143 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 91 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm, 91 cm, 143 cm |
| HĹBKA | 65 cm, 85 cm, 91 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 90 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg, 180 kg |
| MATERIÁL | Kov, Lano, Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 91 cm |
| HĹBKA STOLU | 65 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 143 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 91 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený záhradný domček KANDERN 6 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 6 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 21 dnů
2 479.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dnů
2 139.10 €
Drevený záhradný domček KANDERN 3 Dekorhome
Drevený záhradný domček KANDERN 3 Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 21 dnů
2 321.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 21 dnů
1 981.10 €






























