- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Oddýchnite si a užite si voľný čas s touto záhradnou sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná.
Operadlá a podrúčky dodávajú kreslám pre voľný čas väčšie pohodlie. Silne polstrované podušky poskytujú extra pohodlie. Pevná stolná doska ponúka množstvo miesta na občerstvenie a misy s ovocím alebo na vystavenie dekoratívnych či iných predmetov.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:
čierna
Materiál:
PE ratan, textil (100% polyester) / pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / sieťotlačové sklo
Rozmery stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 37 cm
Rozmery kresla:
šírka: 51,5 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 44,5 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška podrúčiek od zeme: 55,5 cm
Hmotnosť:
13,5 kg
Balenie obsahuje: 1x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 51,5 cm, 106 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 51,5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 51,5 cm, 106 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 51,5 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
77.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
83.20 €
Drevený záhradný domček BASTRUP 2 s prístavkom Dekorhome
Záhradný domček Dekorhome
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
572.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
563.40 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
688 €













