- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava FARLY
Záhradná sedacia súprava FARLY
Telefonická objednávka
FARLY – ROHOVÁ ZÁHRADNÁ SÚPRAVA S AKÁCIOVÝM DREVOM A STOLOM
Záhradný set FARLY ponúka moderný dizajn a pohodlné sedenie pre terasu, balkón aj záhradu. Kombinácia čiernej konštrukcie, sivého čalúnenia a prírodného akáciového dreva vytvára vyvážený a nadčasový vzhľad.

ODOLNÉ MATERIÁLY A KVALITNÉ PREVEDENIE
Konštrukcia je vyrobená z kovu, doplnená o akáciové drevo a sklenenú dosku stola, ktoré zabezpečujú stabilitu a dlhú životnosť. Textília s odolnosťou 95 000 cyklov Martindale je vhodná na vonkajšie použitie.

KOMFORT A PRAKTICKÉ VYUŽITIE
Súprava obsahuje rohový diel, dve dvojmiestne časti a stôl, ktoré vytvárajú priestor na pohodlné posedenie. Mäkké vankúše a variabilné usporiadanie zvyšujú komfort a umožňujú prispôsobenie podľa priestoru.
PARAMETRE
Materiál:
kov / látka / akáciové drevo / sklo
Farba:
čierna
sivá
prírodná
Odolnosť textílie (Martindale):
95 000 cyklov
Rozmery súpravy:
šírka: 183 / 183 cm
hĺbka: 66,5 cm
výška: 74–84 cm
Rozmery 2-sedu:
šírka: 118,5 cm
hĺbka: 64,5 cm
výška: 74–84 cm
Rozmery rohu:
šírka: 64,5 cm
hĺbka: 64,5 cm
výška: 74–84 cm
Rozmery stola:
šírka: 115 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 68 cm
Výška sedu:
41 cm (s vankúšom)
33 cm (bez vankúša)
Hĺbka sedu:
37 cm (s vankúšom)
52,5 cm (bez vankúša)
Výška opierky:
45 cm (s vankúšom)
Hrúbka vankúša:
8 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
30 kg (stôl)
Vlastnosti:
4-dielna súprava
variabilné usporiadanie
snímateľné vodoodolné poťahy (pranie 30 °C)
MONTÁŽ
Dodávané v demontovanom stave. Určené na jednoduchú montáž podľa priloženého návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 64,5 cm, 115 cm, 183 cm, 118,5 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 64,5 cm |
| VÝŠKA | 68 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 115 cm |
| HĹBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLA | 68 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 183 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 66,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 84 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 64,5 cm, 115 cm, 183 cm, 118,5 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 64,5 cm |
| VÝŠKA | 68 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny, Záhradný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 115 cm |
| HĹBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLA | 68 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 183 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 66,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 84 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné lehátko so strieškou E1192
Záhradné lehátko so strieškou E1192
Prírodná
Skladom
Sivá
Skladom
Záhradný domček APEX 9x7,5
Záhradný domček APEX 9x7,5
Ořech
Skladom
Jasan
Skladom
Záhradný stôl CUBIC/KETTALUX
Záhradný stôl CUBIC/KETTALUX
Antracit
Skladom
Stříbrná
Skladom







