Záhradná sedacia súprava HWC-H56b
Kód produktu: WH106660+
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ ZOSTAVA
Ponorte sa do luxusného pohodlia a nadčasového štýlu s naším záhradným setom H56b, ultimátnym salónikom pre váš vonkajší priestor. Toto exkluzívne posedenie so stolom kombinuje prvotriedny dizajn s vynikajúcou funkčnosťou a ponúka vám neporovnateľné záhradné prostredie.


MATERIÁL
Set je vyrobený z akáciového dreva, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a vyznačuje sa výraznou štruktúrou. Drevo zaručuje dlhodobú odolnosť a prináša do vášho vonkajšieho priestoru prirodzenú estetiku, ktorá oživí vašu záhradnú oázu. Elastické povrazové sieťoviny dodávajú tomuto sedaciemu nábytku jedinečný vzhľad a zároveň zaisťuje pohodlie a odpočinok. Integrované chrániče podlahy chránia ako podlahu, tak aj samotnú sadu pred poškodením. Tento praktický prvok zvyšuje ochranu a dlhodobú trvanlivosť setu, kým vám umožňuje užívať si štýlovú a príjemnú atmosféru na vašej záhrade alebo terase.

PRAKTICKÉ A PRÍJEMNÉ SEDENIE
Sedacie a oporné sedáky, ktoré sú súčasťou tohto setu, ponúkajú vysoký komfort sedenia aj pri dlhšom používaní. Ozdobná elastická povrazová sieť nielenže dodáva setu punc elegancie, ale taktiež poskytuje príjemnú flexibilitu, ktorá zvyšuje vaše pohodlie pri sedení.

PRATICKÉ A VODOODPUDIVÉ POŤAHY
Poťahy sedákov a operadiel sú nielen snímateľné a vodoodpudivé, ale taktiež poskytujú ľahkú údržbu a čistenie. Silné a pohodlné vankúše vás pozývajú na leňošenie a relaxáciu, čím zvyšujú celkový komfort tohto záhradného salónika.


FAREBNÉ VARIANTY
Táto štýlová sedacia súprava prichádza vo viacerých farebných variantoch, aby sa dokonale hodila do vášho vonkajšieho priestoru. Či už preferujete prírodnú akáciu s krémovými podsedákmi alebo so šedými, každá kombinácia ponúka jedinečný vzhľad, ktorý rozžiari vašu záhradu, balkón alebo terasu novým leskom. Vytvorte si nové obľúbené miesto pre kvalitný čas strávený s rodinou alebo priateľmi a užite si relaxáciu a pohodu v štýle, ktorý vám najviac vyhovuje.
- hnedá / sivá
- hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne akáciové drevo
Rozmery lavice:
šírka: 166 cm
hĺbka: 72 cm
výška: 76 cm
výška opierky chrbta: 51 cm
nosnosť: 120 kg / sedadlo
Rozmery kresla:
šírka: 71 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 79 cm
Rozmery stola:
šírka: 85 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 46 cm
nosnosť: 50 kg
Celková hmotnosť:
50 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Testované sociálne štandardy BSCI.

Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 71 cm, 85 cm, 166 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 65 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 76 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 79 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 166 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 71 cm, 85 cm, 166 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 65 cm, 72 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 76 cm, 79 cm |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| HĹBKA STOLU | 55 cm |
| VÝŠKA STOLA | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 79 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 166 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ratanové kreslo HWC-M29
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
158 €
181.80 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 244.90 €
280.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 2 172.10 €
2 497.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 378.60 €
433.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Prijímame predobjednávky
od 88.20 €
100.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 200.40 €
229.50 €
Přidat do oblíbených

























