- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava MARIE CORNER
Záhradná sedacia súprava MARIE CORNER
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA MÁRIE CORNER
Predstavujeme vám záhradnú sedaciu súpravu MARIE CORNER – stelesnenie elegancie, pohodlia a praktickosti pre vaše vonkajšie priestory. Už žiadne starosti s vybavením vašej terasy, balkóna alebo dvora. S MARIÍ získavate oveľa viac než len miesto na sedenie, získavate nový spôsob, ako si užívať voľné chvíle v spoločnosti rodiny a priateľov.
VÝNIMOČNÁ ODOLNOSŤ
Záhradná sedacia súprava MARIE je vyrobená z vysoko kvalitného lisovaného plastu, ktorý dokonale imituje prírodný ratan. Tento moderný materiál nielen vyzerá štýlovo, ale zároveň zaisťuje jednoduchú údržbu a dlhodobú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a UV žiareniu.
MODERNÝ DIZAJN
Elegantná grafitová farba sa ľahko zladí s akýmkoľvek exteriérom a podušky dodávané v sete sú synonymom pre komfort, ktorý si zaslúžite. Či už si chcete vychutnať relaxačné popoludnie s knihou alebo hostiť grilovací večierok, MARIE je tou pravou voľbou.
FLEXIBILNÉ POUŽITIE
Či už máte veľkú záhradu alebo malý balkón, vďaka kompaktným rozmerom sa sedacia súprava MARIE hodí kamkoľvek a poskytne dostatok miesta na pohodlné sedenie. Nechajte súpravu MARIE stať sa srdcom vášho vonkajšieho priestoru a užite si každý slnečný deň naplno.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
grafit
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozmery stolíka:
šírka: 58 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 43 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 172 cm
hĺbka: 172 cm
výška: 74 cm
Nosnosť:
pohovka: 5 x 110 kg
stôl: 50 kg
Hmotnosť:
29 kg
Obsah setu:
1x stolík
1x pohovka
podušky

MONTÁŽ
Montáž setu je jednoduchá a rýchla, takže ihneď po doručení môžete začať tvoriť nezabudnuteľné spomienky. S rozumnými rozmermi a nosnosťou je tento set ideálny aj pre menšie priestory bez toho, aby ste museli obetovať pohodlie alebo štýl.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm, 172 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 110 kg, 550 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 58 cm |
| HĹBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLA | 43 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 172 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 74 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm, 172 cm |
| HĹBKA | 58 cm, 172 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 110 kg, 550 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 58 cm |
| HĹBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLA | 43 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 172 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 74 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná skriňa STORA WAY
Záhradná skriňa STORA WAY
Béžová
Skladom
Grafit
Skladom






