- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 12 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 12 ks JAROSLAVA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto módna 12dielna záhradná sedacia súprava z polyratanu predstavuje skvelý doplnok pre vaše vonkajšie bývanie. So svojim decentným a štýlovým dizajnom vnesie na vašu terasu, balkón či záhradu nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava na terasu je vyrobená z vodeodolného PE ratanu, takže toho veľa vydrží a je vhodná na každodenné vonkajšie používanie.
Práškovo lakované oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu. Silne polstrované a mäkké podušky poskytujú optimálne pohodlie pri vašom vonkajšom posedení. Tento moderný záhradný nábytok je možné rozložiť a usporiadať rôznymi spôsobmi tak, aby zapadol do vášho vonkajšieho priestoru, čo vám umožní pekne sa porozprávať s rodinou či priateľmi na vašej útulnej terase, záhrade, dvore, pri bazéne alebo kdekoľvek inde.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
hnedá / krémovo biela
hnedá / červená
hnedá / zelená
sivá / antracitová
sivá / modrá
čierna / krémovo biela
čierna / modrá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / plast / sklo
Rozmery rohovej / stredovej pohovky:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 60,5 cm
šírka sedu: 70 cm
hĺbka sedu: 63 cm
výška sedu: 30 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 30 cm
Hmotnosť:
96 kg
Balenie obsahuje: 1x stôl, 7 x stredová pohovka, 4 x rohová pohovka, 11 x poduška na sedák, 15 x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 96 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 4x rohová pohovka, 7 x středový díl pohovky, 15 x poduška na opěradlo |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 96 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stolík, 4x rohová pohovka, 7 x středový díl pohovky, 15 x poduška na opěradlo |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Plast, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava 7 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 7 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
975 €
Černá / bílá
Nie je skladom
898.50 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
1 050.70 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
827.10 €
Hnědá / zelená
Nie je skladom
1 069 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
790.70 €
Modrá / černá
Nie je skladom
942.90 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
892.70 €
Záhradná sedacia súprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
1 403.50 €
Černá / bílá
Nie je skladom
1 348.30 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
1 419.20 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
1 110.90 €
Hnědá / zelená
Nie je skladom
1 315 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
874.70 €
Modrá / černá
Nie je skladom
1 225.90 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
1 244.20 €
Záhradná sedacia súprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
832.60 €
Černá / bílá
Nie je skladom
831.90 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
979.80 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
598.30 €
Hnědá / zelená
Nie je skladom
810.20 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
586.20 €
Modrá / černá
Nie je skladom
775.50 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
794.40 €
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
456.70 €
Černá / šedá
Nie je skladom
444.10 €
Šedá / akácie
Nie je skladom
426.30 €
Černá / akácie
Odoslanie do 10 dní
453.90 €
Záhradný barový stôl polyratan Dekorhome
Záhradný barový stôl polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
409.40 €
Čierna
Nie je skladom
443.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
411.70 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
1 090.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 058.80 €
Set záhradných polohovacích stoličiek so stolíkom 3 ks
Set záhradných polohovacích stoličiek so stolíkom 3 ks
Stříbrná / taupe
Nie je skladom
153.60 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 7 dní
156.20 €




























