- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava sivá Dekorhome
Záhradná sedacia súprava sivá Dekorhome
Kód produktu: 43133
Telefonická objednávka
Táto ratanová záhradný sedacia súprava sa stane skvelým doplnkom vášho vonkajšieho obytného priestoru. Dodá vašej terase, balkóna alebo záhrade moderný štýl a elegantný dizajn.
Ľahko čistiteľný a odolný záhradný nábytok je vyrobený z odolného a nepremokavého PE ratanu, takže je vhodný pre každodenné vonkajšie použitie.
Drevený rám vyrobený z dreva s olejovou povrchovou úpravou činí súpravu veľmi robustné a odolnou.
Táto sada je dodávaná s veľmi pohodlnými, silne polstrovanými podušky na sedadlá a operadlá. Povlaky na podušky sú vybavené zipsom a sú prateľné.
Dodávka obsahuje 1 rohovú pohovku, 2 dvojmiestne pohovky, 1 konferenčný stolík so 6 podušky na operadla a 3 podušky na sedáky.
Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
sivá / hnedá
Celkové rozmery pohovky:
šírka: 193 cm
hĺbka: 193 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 32 cm
Rozmery rohové pohovky:
šírka: 73 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 75 cm
Rozmery 2miest rohové pohovky:
šírka: 118 c m
hĺbka: 73 cm
výška: 75 cm
Rozmery konferenčného stolíka:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 36 cm
Materiál:
PE ratan / oceľ / drevo s olejovou úpravou / tkanina s penovou náplňou
Hmotnosť:
44 kg
Dodává sa v demonte.

Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 60 cm, 193 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 193 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Plast, Tkanina, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolík, 2x pohovka, 3x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 36 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 60 cm, 193 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 193 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Plast, Tkanina, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolík, 2x pohovka, 3x poduška na sedák, 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 36 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
118.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
133.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
120.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
95 €
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
118.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
133.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
120.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
95 €
Odoslanie do 10 dní
od 95 €
181.40 €
Přidat do oblíbených










