Záhradná stolička EASY
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ STOLIČKA EASY
Kreslo EASY predstavuje kombináciu elegancie, pohodlia a nemeckej precíznosti. Rad EASY sa vyznačuje tradičnou farebnou kombináciou, atraktívnymi líniami a modernými materiálmi, ktoré premenia vašu terasu či záhradu na miesto odpočinku a pohody. Toto univerzálne hliníkové kreslo EASY s kvalitnou textíliou je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spojenie moderného štýlu, pohodlia a dlhej životnosti.
Odľahčená hliníková konštrukcia, ktorá je pevná, stabilná a 100% odolná voči poveternostným vplyvom. Všetky spoje sú z ušľachtilej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a bezchybnou stabilitou aj pri dlhodobom používaní. Stolička EASY má stohovateľné prevedenie a vďaka tomu je s ňou jednoduchá manipulácia a uschovanie viacerých kusov.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
hliníková kostra / textílie
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 98 cm
výška sedu: 43 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
3,9 kg
MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,9 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Polohovacie záhradné ležadlo CIRRUS
Polohovacie záhradné ležadlo CIRRUS
Antracit
Skladom
Stříbrná
Skladom
Polohovacie záhradné ležadlo SIROLO
Polohovacie záhradné ležadlo EGO
Polohovacie záhradné ležadlo EGO
Sivá
Nie je skladom
1 332.60 €
Antracit
Skladom



