- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradná stolička s poduškami 2 ks sivá Dekorhome
Záhradná stolička s poduškami 2 ks sivá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto domácke záhradné stoličky z polyratanu s nohami z masívneho akáciového dreva sú moderné a praktické zároveň a krásne vyniknú na každej záhrade, terase alebo verande.
Záhradné stoličky sú vyrobené z vodeodolného a bezúdržbového polyratanu, takže sa skvele hodí na vonkajšie použitie. Očistiť ich stačí navlhčenou handričkou. Oceľové rámy dodávajú stoličkám vynikajúcu stabilitu a pevnosť. Odnímateľné hrubé podušky vám naopak pri sedení poskytnú maximálne pohodlie. Balenie obsahuje 2 polyratanový stoličky.
Poznámka: Odporúčame stoličky v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
sivá / tmavosivá
Materiál:
oceľ / polyratan / akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 87,5 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 42 cm
hrúbka podušky: 4 cm
Hmotnosť:
17,2 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 87,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný kvetináč na bylinky z akáciového dreva
Záhradný pracovný stôl so zinkovou doskou 100x50 cm masívna akácia Dekorhome
Záhradné ratanové ležadlo s poduškou
Záhradná sedacia súprava akáciové drevo Dekorhome
Záhradná sedacia súprava akáciové drevo Dekorhome
Hnědá / šedá
Nie je skladom
1 032.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
1 280.60 €
Záhradná lavica s úložným priestorom 120 cm polyratan
Záhradná lavica s úložným priestorom 120 cm polyratan
Čierna
Odoslanie do 10 dní
211.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
219.20 €
Záhradný úložný box 180 x 90 x 75 cm polyratan
Záhradný úložný box 180 x 90 x 75 cm polyratan
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
315.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
338.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
326.50 €
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
151.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
141.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
156.40 €
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Záhradný úložný box polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
242.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
282.10 €
Sivá
Skladom
222 €









