- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradná stolička s taburetom polyratan
Záhradná stolička s taburetom polyratan
Kód produktu: V44090
Telefonická objednávka
Táto polyratanový sada záhradného nábytku, pozostávajúci z 1 jedálenská stolička, 1 stoličky a 2 odnímateľných podušiek na sedák, sa vyznačuje exkluzívnym dizajnom a stane sa ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy!
Vďaka vodoodolnému PE ratanu sa táto sada záhradného nábytku ľahko čistí, je pevná a vhodná pre každodenné vonkajšie použitie. Oceľové rámy zaisťujú, že sú stoličky aj stolička odolné a stabilné. Konštrukcia je však zároveň ľahká, takže môžete všetky časti ľahko presúvať tak, aby krásne zapadli do akéhokoľvek prostredia.
Súčasťou balenia sú tiež mimoriadne pohodlné, silne polstrované podušky na sedák, ktoré vám umožnia užívať si maximálneho pohodlia. Polyesterové poťahy sú nenáročné na údržbu a môžete ich sňať a vyprať.
Balenie obsahuje 1 jedálenský stoličku, 1 stoličku a 2 odnímateľné podušky na sedák. Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:
hnedá
sivá
čierna
Farbu setu vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:
polyratan / oceľ / polyester
Rozmery stoličky:
šírka: 56 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 42 cm
hrúbka podušky: 4 cm
výška opierky na ruky: 65 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 42 cm
Hmotnosť:
11 kg

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm, 58 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 61 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x taburet, 1x stolička, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 42 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 41 cm, 58 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 61 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x taburet, 1x stolička, 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 42 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné ležadlo skladací 2 ks akáciové drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
320.50 €
376.20 €
Přidat do oblíbených
Sada záhradných ležadiel 2 ks Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
203.80 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
188.90 €
Sivá
Nie je skladom
239.20 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
212 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
205.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
191.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
187.50 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
187.20 €
Zelené listy
Nie je skladom
183.60 €
Sada záhradných ležadiel 2 ks Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
203.80 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
188.90 €
Sivá
Nie je skladom
239.20 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
212 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
205.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
191.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
187.50 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
187.20 €
Zelené listy
Nie je skladom
183.60 €
Prijímame predobjednávky
od 183.60 €
210.20 €
Přidat do oblíbených














