- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné jedálenské sety
- Záhradná súprava 4+1 D2819 akácie Dekorhome
Záhradná súprava 4+1 D2819 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Záhradná súprava sa skladá z 1 skladacieho stola a 4 skladacích stoličiek s opierkami.
Záhradná súprava je vyrobená z masívneho odolného agátového dreva, ktoré je naolejované.
Stôl je stabilný vďaka robustnej podnoži. Zakrivené podrúčky a vysoké operadlo zaistí väčšie pohodlie. Stôl a stoličky sú sklápacie. Ideálna pre balkón, terasu či záhradu.
Farba:
prírodná
Materiál:
masívna akácie / kov
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 51 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x stôl, 4x stolička
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 51 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 92 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 51 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Sklápací, Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 51 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 92 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Vonkajšia fínska sudové sauna 216 x 330 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sudové sauna 216 x 280 cm Dekorhome
Detská hojdačka tanier 200 cm Dekorhome
Detská hojdačka tanier 200 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 10 dní
37.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
33.10 €
Záhradné lehátko s poduškou 2 ks akáciové drevo Dekorhome
Záhradné lehátko s poduškou 2 ks akáciové drevo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
505 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
496.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
505 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
505 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
505 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
505 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
505 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
505 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
515.20 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
505 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
505 €
Bílá / červená
Odoslanie do 10 dní
510.90 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
505 €
Vzor kytka
Nie je skladom
478.80 €
Šedé káro
Odoslanie do 10 dní
523.90 €













