- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Záhradná súprava NEW YORK
Záhradná súprava NEW YORK
Telefonická objednávka
Vysoko kvalitná súprava nábytku NEW YORK z umelého ratanu a hliníkovej kostry. Táto zostava nábytku je ľahko použiteľná a nemusí sa skladať ani montovať. Je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné priestory. Ideálne pre záhrady, terasy, obývacie izby, zimné záhrady, kancelárie a ďalšie priestory.
Odolný ratan hrúbky 6,5 mm, tvarovaný polguľato. Hliníková kostra s práškovým povlakom, ľahká a odolná voči hrdzi.
Súčasťou súpravy je jedálenský stôl s doskou z 5mm tvrdeného skla, ktorý dodáva nábytku moderný a presklený vzhľad. Sklenená doska je odolná a ľahko sa udržuje v čistote.
Pohodlná dvojsofa s vysokou chrbtovou opierkou a dve široké, pohodlné kreslá. Podušky na sedadlách sú vyrobené z kvalitného molitanu s hrúbkou 10 cm a potiahnuté polyesterovou látkou s hmotnosťou 230g/m2. Podsedáky majú zips, čo umožňuje ľahké zloženie a pranie povlakov, čím udržíte nábytok vždy čistý a svieži.
Jednoduchá údržba, odnímateľné podsedáky. Vhodná pre vonkajšie aj vnútorné priestory.
Farba:
antracit / tmavosivá
Materiál:
hliníková kostra / umelý ratan 6,5 mm polguľatý
doska stola z 5 mm tvrdeného skla
podušky: výplň 10 cm molitan, látka 230 g/m2 polyester
Rozmery stola:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 65 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 128 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 100 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 48 cm
Rozmery kresla:
šírka: 70 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 100 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
stôl: 100 kg
pohovka: 260 kg
kreslo: 150 kg
Hmotnosť:
67 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 70 cm, 128 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 100 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 128 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 100 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 70 cm, 128 cm, 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 100 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 128 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 100 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Hliníková záhradná pergola s posuvnou strechou ARSIR
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Závesné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
107.40 €
Béžová
Nie je skladom
99.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.30 €
Záhradné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Záhradné hojdacie kreslo látka / kov Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
349.50 €
Sivá
Nie je skladom
330 €
Krémová
Nie je skladom
286.70 €








