- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo IOWA
Záhradné kreslo IOWA
Telefonická objednávka
Iowa je elegantné a pohodlné záhradné kreslo s vankúšom.
Možnosť výberu z troch obľúbených farieb a imitácie prírodného ratanu vyhovujú aj tým najnáročnejších používateľov.
Kreslo je vyrobené z plastu - odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom.
Produkt je veľmi ľahké zostaviť a udržiavať. Snímateľný a prateľný poťah podušky na zips.
Farba:
cappuccino / piesková poduška
hnedá / sivoohnedá poduška
grafit / sivá poduška
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
lisovaný plast - imitácia ratanu / látka
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 89 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
7 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Ratanový |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Plast, Technoratan |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Záhradné ležadlo DAYTONA
Záhradné ležadlo DAYTONA
Hnedá
Nie je skladom
146.40 €
Cappuccino
Nie je skladom
146.40 €
Grafit
Skladom
Truhlík na balkón prútený 80 cm 2 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský stôl JULIE
Záhradný jedálenský stôl JULIE
Cappuccino
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradná lavička 3miestny teakové drevo Dekorhome
Záhradný kvetináč 72x25x50 cm polyratan Dekorhome
Záhradný kvetináč 72x25x50 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
123.10 €
Sivá
Nie je skladom
66.20 €












